Wypromuj z nami swoją markę!

img1Od dziesięciu lat stanowimy zgrany i wciąż nowatorski zespół otwarty na zmienne i kapryśne oblicze reklamy i marketingu. Naszą przygodę ze światem marketingu rozpoczęliśmy ambitnie – podróżując po świecie i podglądając pracę największych światowych fotografów i wydawców. Asystując i biorąc udział w produkcjach fotograficznych i filmowych w całej Europie, USA, Japonii i Australii zdobyliśmy coś, czego nie da się posiąść w żaden inny sposób – wszechstronne i unikalne doświadczenie zawodowe. Nasza praca przekształciła się w pasję, do której dorzuciliśmy jeszcze wykształcenie z dziedziny marketingu, edytorstwa, dziennikarstwa i IT, a dzieckiem takiego melanżu jest BALTMEDIA – rodzima agencja reklamowa stworzona na gruncie międzynarodowych inspiracji świata reklamy.

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka

img1
Realizujemy materiały fotograficzne oraz video z nietypowych powietrznych ujęć. Posiadamy zdalnie sterowaną, wielowirnikową platformę latającą, która wynosi w powietrze na wysokość do 1000 metrów urządzenia rejestrujące takie jak kamery lub aparaty fotograficzne. Ujęcia lotnicze w bardzo atrakcyjny sposób obrazują infrastrukturę, architekturę oraz ludzi i wydarzenia.

MODEL SCOUTING

agencja modelek

Jeśli marzysz o zawodowej karierze modelki, to dobrze trafiłaś. Pomożemy Ci nie tylko w wyjeździe za granicę i podjęciu pracy dla największych domów mody ale również nauczymy, jak być profesjonalną i jak czerpać radość uprawiając ten zawód.

Agencja Modelek Trójmiasto